Bo życie tylko wydaje się do dupy.

Forum poświęcone wszystkiemu. Jeśli nudzi Ci się to konciecznie musisz tu częściej wpadać ^^


#1 2008-07-16 11:30:28

elfka

Użytkownik

Punktów :   

Lost

A co sądzicie o Zagubionych?

Offline

 

#2 2008-07-16 21:13:54

Dante

Szary Elf

Punktów :   

Re: Lost

ja nie oglądam (bo to chyba na TV4 leci, nie ? ) a ja nie mam tego kanału. i za bardzo nie czaję o co w tym lata xD ale zadziwiająca jest popularność tego serialu


FL is always open for those, who deserve that.

Offline

 

#3 2008-07-17 18:18:46

elfka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Lost

TV4, no co Ty! TVP1 wyemitowała 3 sezony, ja oglądałam również na AXN (jak jeszcze miałam kablówkę). 4 sezon obejrzałam za pomocą internetu

Offline

 

#4 2008-07-18 10:49:43

Dante

Szary Elf

Punktów :   

Re: Lost

ech no to coś mi się pojebało. jedynki też nie oglądam, bo tam leci moda na sukę, która mi zjebała odbiór jedynki. poza tym to masońska stacja a ja oglądam tylko poważne, satanistyczne TVN.


FL is always open for those, who deserve that.

Offline

 

#5 2008-07-18 12:13:25

elfka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Lost

A ja z kolei nie znoszę TVNu ;P

Offline

 

#6 2008-07-18 21:03:29

Dante

Szary Elf

Punktów :   

Re: Lost

a ja Polsatu. strasznie zdziadział. no to mamy następny temat: czego nienawidzisz w TVNie ?
ja ciągnącego się kiczu typu "jukendęs", "taniec z moronami" i lansowania debili pokroju trolli z klop27.


FL is always open for those, who deserve that.

Offline

 

#7 2008-07-20 21:32:54

elfka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Lost

Zgadzam się z Tobą, Dante. Ja nienawidzę również reklam, które przerywają film na pół godziny i które sprawiają, że zapominasz, o czym był film. Na polshicie jest to samo z reklamami... I tam jest "Gówniany cyrk" i "Jak oni fałszują", bleee.

Offline

 

#8 2008-07-21 20:58:24

Dante

Szary Elf

Punktów :   

Re: Lost

to prawda. o porażkowym repertuarze Polsatu możnaby książki pisać.
-kwadransowe bloki reklamowe,
-cyrki,
-jak oni stękają,

kurna jak media XXI w. mogą lansować kaśkę "Bezę" cichopek albo tą kretyńską herbusiową ?! tak jak tvp I lodziarę IV RP.... - -' poracha.


FL is always open for those, who deserve that.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.msg-ug.pun.pl www.hiphopfans.pun.pl www.wsti.pun.pl www.saar.pun.pl www.ps-wsp.pun.pl