Bo życie tylko wydaje się do dupy.

Forum poświęcone wszystkiemu. Jeśli nudzi Ci się to konciecznie musisz tu częściej wpadać ^^


#31 2008-05-11 17:13:05

Magal

Administrator

Punktów :   

Re: Co się śniło?

Ty mnie tak ostatnio postraszyłaś matura i ona mi się śniła!!!
śniło mi się że miałam napisać maturę na boisku szkolnym leżąc na krzesełku... Otwieram arkusz czytam pytania i zaczynam płakać bo PYTANIA SĄ W INNYM JĘZYKU!!!!!!! Nie wiadomo z skąd biorę czerwona kredkę i zaczynam nią bazgrać po papierze a potem z czerwoną kredką rzucam się na przewodniczącego komisji! Niestety moja tajemnicza czerwona kredka łamie się gdy próbuje nią rozwalić przewodniczącemu czaszkę...
w tedy z tego pana ściąga mnie mój wychowawca w przebrani króliczka plejboja i podaje mi żółtą kredkę i mówi że to kredka na przewodniczącego egzaminu zawodowego O.o


[img]http://img5.imageshack.us/img5/2006/86156075qa7.jpg[/img]


When you sleep I’m in your dreams *.* I can read your thoughts from afar

Offline

 

#32 2008-05-11 18:33:10

Dante

Szary Elf

Punktów :   

Re: Co się śniło?

Magal zawsze uważałam ze jesteś najbardziej popierdolona w lesie, a to wszystko dlatego że mnie bijesz na głowę w popierdoloności swoich snów


FL is always open for those, who deserve that.

Offline

 

#33 2008-05-11 18:50:12

Magal

Administrator

Punktów :   

Re: Co się śniło?

Jeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem w czymś najlepsza!~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaćpany Rondel ruls!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no i kto probuje mi teraz podskoczyć?!?! xDDDDDDDDDDDDDd
A się uchachalam xD


[img]http://img5.imageshack.us/img5/2006/86156075qa7.jpg[/img]


When you sleep I’m in your dreams *.* I can read your thoughts from afar

Offline

 

#34 2008-05-11 18:53:57

Dante

Szary Elf

Punktów :   

Re: Co się śniło?

ale się podnieciłaś uważaj bo się utopisz w swojej spermie przynajmniej kiedyś to ja byłam mistrzynią


FL is always open for those, who deserve that.

Offline

 

#35 2008-05-11 19:03:25

Magal

Administrator

Punktów :   

Re: Co się śniło?

Ty?! Nigdy nie byłaś mistrzynią!!!!!!!!!


[img]http://img5.imageshack.us/img5/2006/86156075qa7.jpg[/img]


When you sleep I’m in your dreams *.* I can read your thoughts from afar

Offline

 

#36 2008-05-11 19:03:55

Dante

Szary Elf

Punktów :   

Re: Co się śniło?

dlaczego twierdzisz że nie byłam ?


FL is always open for those, who deserve that.

Offline

 

#37 2008-05-11 19:10:15

Magal

Administrator

Punktów :   

Re: Co się śniło?

Bo ja od początku byłam najlepsza


[img]http://img5.imageshack.us/img5/2006/86156075qa7.jpg[/img]


When you sleep I’m in your dreams *.* I can read your thoughts from afar

Offline

 

#38 2008-05-11 19:18:30

Dante

Szary Elf

Punktów :   

Re: Co się śniło?

nieprawda


FL is always open for those, who deserve that.

Offline

 

#39 2008-05-11 20:18:47

Magal

Administrator

Punktów :   

Re: Co się śniło?

ok niech ci bedzie


[img]http://img5.imageshack.us/img5/2006/86156075qa7.jpg[/img]


When you sleep I’m in your dreams *.* I can read your thoughts from afar

Offline

 

#40 2008-05-11 20:34:04

Dante

Szary Elf

Punktów :   

Re: Co się śniło?


FL is always open for those, who deserve that.

Offline

 

#41 2008-05-13 10:59:39

Dante

Szary Elf

Punktów :   

Re: Co się śniło?

ja dziś miałam maksymalnie pojebany sen..........

pojechałam z moją klasą na jakąś wycieczkę, mieliśmy spędzić parę dni w jakimś domku w lasach... podczas pierwszego wieczoru wszyscy siedzieliśmy w małym pokoiku z kilkoma łóżkami paru ludzi stało za łóżkiem i o czymś gadało a ja stałam przed łóżkiem tak naprzeciwko nich, że miałam bose stopy pod nim. nagle oni wszyscy polecieli na podłogę. pomyślałam, że coś im spadło i chcą poszukać więc się nie przejęłam. w tej samej chwili poczułam jakby mi ktoś setkę igieł wbił w wierzch stóp i zaczęłam się wydzierać.  wyjęłam ze stopy igłę na której był jakiś napis (coś z odbytem). tamte osoby jakoś zniknęły za to za mną koło takiego kolesia z mojej klasy pojawiła się moja matka. ja wyjmuję tą igłę i mówię że ktoś mnie chyba zaraził AIDSem. zaliczyłam zonka i już sobie wyobrażałam że czeka mnie chujowa śmierć. a moja starsza w ogóle spoko to przyjęła nawet się nie wystraszyła. i stwierdziłam, że muszę zrobić po powrocie do domu test na HIV.
potem zaczął się taki jakby inny sen, ale jakby ciąg dalszy tej wycieczki. udałam się do lasu i zobaczyłam jakby miasteczko, w którym mieszkali ludzie w takich dużych namiotach (wszystko wyglądało jak w obozie sekty w gothicu ). ludzie byli tam bardzo mili dla mnie. zobaczyłam że przed jednym z namiotów leży na półkach pełno książek. otworzyłam jedną i zobaczyłam, że tam jest wiadomość od jakiegoś człowieka. pisał od zagadkami, trzeba było odczytać z obrazków co miał na myśli i wstawić taki wyraz, żeby był jak w obrazku, ale żeby sens się zmienił na taki, o jakiego chodziło kolesiowi. poprzestawiałam kilka i nagle widzę a obok siedzi mój kot, który zaginął jakiś czas temu. rozmawiałam z nim normalnie jak z człowiekiem i pomógł mi przy paru zagadkach. okazało się że autor jest gdzieś uwięziony, potrzebuje pomocy i trzeba go szybko uwolnić. weszłam do domu i gadałam z rodziną, która tam mieszka. powiedziałam im o książce, ale nie chcieli nawet o niej słyszeć. powiedzieli, że napisał ją zdrajca, przez którego zginęła jedna osoba z ich rodziny. wyszłam z ich domu i poszłam do lasu. zamieniłam się w cieniostwora, żeby szybciej się przemieszczać (?!) nagle ze wzgórza widzę, że na drodze stoi kilka orków, agresywnych psów i jeden cieniostwór, ale taki jakiś dziwny, jakby ognisty. rozpędziłam się i przebiegłam pomiędzy nimi. zaczęli mnie gonić ale miałam takiego spida, że się nie bałam bo byli daleko w tyle. zaczęłam znowu zbliżać się do obozu. wtedy zobaczyłam że tamten cieniostwór nadal mnie goni. zastanawiałam się jak to możliwe że jeden cieniostwór chce zaatakować drugiego ?! wtedy on jakby odpowiedział mi na to pytanie- "kiedyś ty mnie zdradziłeś teraz ja cię zdradzę". ledwo mu uciekłam. pod postacią człowieka weszłam do obozu i próbowałam powiedzieć tamtej rodzinie, że ta sprawa zdrajcy obozu wygląda nieco inaczej, ale mimo że nadal byli dla mnie bardzo życzliwi, nie chcieli o tym słuchać. próbowałam pogadać z moim kotem, ale on juz się do mnie nie odezwał, nie chcieli zostawić mnie z nim samą i nie mogłam mu powiedzieć o co mogło chodzić. musiałam wrócić do domku do mojej klasy. ale dalej nie pamiętam już co się działo... i nie wiem nawet o co chodziło w tym pojebanym śnie... - -'

to niezbity dowód na to, że Gothic lasuje łepetynę ! ale polecam, zajebiaszcza giera


FL is always open for those, who deserve that.

Offline

 

#42 2008-05-19 08:48:09

Magal

Administrator

Punktów :   

Re: Co się śniło?

O chuj dante zajebizoan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fakt posrtany jak nic.... jak reformy giertycha ale cool.
A mi się śniło żę byłam uzależniona od kupywania bielizny. I w całym moim dobu była bielzina. Na ścianiach, jako firanki, obruz na sotle. na krzesełkach. Nawet misie miałam z nowych gaci <lol2>


[img]http://img5.imageshack.us/img5/2006/86156075qa7.jpg[/img]


When you sleep I’m in your dreams *.* I can read your thoughts from afar

Offline

 

#43 2008-05-20 07:49:40

Dante

Szary Elf

Punktów :   

Re: Co się śniło?

o lol trzeba sprawdzać znaczenia snów xD luknij w senniku co oznacza bielizna.
z mojego snu wynika że stracę przyjaciela T T


FL is always open for those, who deserve that.

Offline

 

#44 2008-06-30 16:29:45

Dante

Szary Elf

Punktów :   

Re: Co się śniło?

od jakiegoś czasu często śni mi się, że ktoś mnie goni, ale to nie taki zwyczajny sen, bo ludzie często takie miewają. mi się śni natomiast, że znajduję się na pewnej ulicy w moim mieście- zawsze ta sama albo jej okolice. no i kłócę się z kimś albo biję. i nagle przychodzi ktoś silniejszy i zaczynam uciekać przed tym kimś. (dzisiaj np. była to jakaś strasznie gruba dziewczyna która chciała mi skopać dupę). uciekałam i zaczynało mi już sił brakować ale widziałam że zaraz ją zgubię. i nagle ni z tego ni z owego widzę ją po drugiej stronie ulicy którą biegnę. laska wygląda jakby na kogoś czekała i udawała, że mnie nie widzi. kiedy przebiegałam naprzeciwko niej rzuciła się za mną i wtedy kapłam się że to sen no i się obudziłam ;/ nie wiem skąd mi się to bierze, że ktoś kto mnie goni nagle znajduje jakiś skrót i udaje mu się mnie dopaść akurat jak zostawiam go w tyle... O.O


FL is always open for those, who deserve that.

Offline

 

#45 2008-07-01 12:00:05

Magal

Administrator

Punktów :   

Re: Co się śniło?

No to ja opowiem swój sen.
Ostatnio śniło mi się, że mój ojciec powstał z grobu i zaczoł się umawiać z moim kotem na randki. A potem mój kot urodził małe ptaszki O.o


[img]http://img5.imageshack.us/img5/2006/86156075qa7.jpg[/img]


When you sleep I’m in your dreams *.* I can read your thoughts from afar

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pgis2010.pun.pl www.legx.pun.pl www.akwarium1lo.pun.pl www.hooligansgame.pun.pl www.kaliscyszczypiornisci.pun.pl