Bo życie tylko wydaje się do dupy.

Forum poświęcone wszystkiemu. Jeśli nudzi Ci się to konciecznie musisz tu częściej wpadać ^^


#46 2008-07-01 13:46:06

Dante

Szary Elf

Punktów :   

Re: Co się śniło?

o ja pierdolę... Ty to wymyślasz co nie ? nie da się mieć takich snów....


FL is always open for those, who deserve that.

Offline

 

#47 2008-07-01 18:59:05

Magal

Administrator

Punktów :   

Re: Co się śniło?

Nie wymyślam ja na prawdę tak śnie. A najlepsze sny mam jak mało śpię tak 4 godziny. Dante foch za to że mi nie wierzysz


[img]http://img5.imageshack.us/img5/2006/86156075qa7.jpg[/img]


When you sleep I’m in your dreams *.* I can read your thoughts from afar

Offline

 

#48 2008-07-01 19:17:44

Dante

Szary Elf

Punktów :   

Re: Co się śniło?

wierzę ale szok normalnie...
co myślicie o dialogu ze zwierzętami we śnie ? mi się to zdarzyło i nie wiem czy już powinnam się leczyć, czy jeszcze trochę poczekać... oO


FL is always open for those, who deserve that.

Offline

 

#49 2008-07-04 17:16:47

Magal

Administrator

Punktów :   

Re: Co się śniło?

Dante jak powiem że rozmawiałam też, więc to będzie oznaczać że czas się leczyć xD
Ale ja ni mogę sobie przypomnieć czy rozmawiałam, hahahahha
Śniło mi się że wyrywałam włosy ludziom.


[img]http://img5.imageshack.us/img5/2006/86156075qa7.jpg[/img]


When you sleep I’m in your dreams *.* I can read your thoughts from afar

Offline

 

#50 2008-07-05 10:33:53

Dante

Szary Elf

Punktów :   

Re: Co się śniło?

śnił mi się martwy, przepołowiony ślimak, którego próbowałam odratować bo to było moje dziecko  - -


FL is always open for those, who deserve that.

Offline

 

#51 2008-07-06 10:44:21

Magal

Administrator

Punktów :   

Re: Co się śniło?

O CHUJ!

tak samo sobie pomyślałam jak się obudziłam


[img]http://img5.imageshack.us/img5/2006/86156075qa7.jpg[/img]


When you sleep I’m in your dreams *.* I can read your thoughts from afar

Offline

 

#52 2008-07-12 18:29:40

Magal

Administrator

Punktów :   

Re: Co się śniło?

Dobra teraz to miałam dziwny sen. Śniło mi się że moja znajoma kazała mnie kogoś pobić. No to ja tej osobie sprzedałam sztangę a ona rzuciła na mnie klątwę!
Od tamtej pory widziałam koty, które symbolizowały najgorsze uczucia... Koty te wygadały strasznie! Były wychudzone, tak że było im widać żebra. Ich pyszczki były zmutowana a oczy białe lub czerwone. I ja uciekałam przed tymi kotami i bałam się by mnie nie dotykały, bo gdy mnie dotykały od razu odczuwałam uczucie jakie niosły. Chciałam się schować u siebie w domu ale gdy tylko tam dotarłam czekał tam na mnie TEN kot bardzo podobny do mojego Perwerusa. TEN kot wskoczył mi na plecy i nie chciał zejść i przez niego czułam straszliwy smutek. Krzyczałam i wbiegła do pokoju moja siostra ale ona nie widziała tego kota i myślała że sobie jaja robie. I ja się tak długo szarpałam z tym kotem i było mi tak strasznie smutno co mnie doprowadziło do tego że wyskoczyłam przez okno. 

O.o


[img]http://img5.imageshack.us/img5/2006/86156075qa7.jpg[/img]


When you sleep I’m in your dreams *.* I can read your thoughts from afar

Offline

 

#53 2008-07-13 11:32:57

Dante

Szary Elf

Punktów :   

Re: Co się śniło?

kurde zajebisty sen ! długi był czy zdawało się że krótki ?
ja znowu zaczęłam pracować nad świadomym śnieniem i odnoszę sukcesy polecam wszystkim można robić niezły rozpierdziel !


FL is always open for those, who deserve that.

Offline

 

#54 2008-07-13 20:37:47

Magal

Administrator

Punktów :   

Re: Co się śniło?

Tzn.? jaki rozpierdziel?
Zdawało się że trwał wieki...


[img]http://img5.imageshack.us/img5/2006/86156075qa7.jpg[/img]


When you sleep I’m in your dreams *.* I can read your thoughts from afar

Offline

 

#55 2008-07-14 11:36:58

Dante

Szary Elf

Punktów :   

Re: Co się śniło?

jaki tylko chcesz ^^
o takie najdłuższe sny są strasznie męczące - -'


FL is always open for those, who deserve that.

Offline

 

#56 2008-07-14 15:01:45

Magal

Administrator

Punktów :   

Re: Co się śniło?

Dokładnie, dlatego pewnie teraz nic mi się nie śni


[img]http://img5.imageshack.us/img5/2006/86156075qa7.jpg[/img]


When you sleep I’m in your dreams *.* I can read your thoughts from afar

Offline

 

#57 2008-07-14 18:31:02

Dante

Szary Elf

Punktów :   

Re: Co się śniło?

o właśnie sobie przypomniałam co robiłam dziś w nocy- byłam w jakimś kiblu w mojej starej szkole i to było LD i chciałam otworzyć tam drzwi, żeby się przedostać do FL. otwieram- nic. kibel. zamykam, otwieram znowu a tam znowu tylko kibel. i tak kilka razy aż się wkurwiłam. muszę poszukać sposobów jak się zmienia scenerię we śnie bo coś mi nie działa

miałam ostatnio super sen: że braciak mnie zabił i przedostałam się do równoległej rzeczywistości, żeby się zemścić za moją śmierć.  tamtym świecie on był szanowanym naukowcem a nie pojebem i odbywało się jakieś snobistyczne kijowe przyjęcie na którym był ważnym gościem. tak więc dostałam się do tego świata i chcąc go przydybać na tej imprezie, przebrałam się za niego w celu dostania się na imprezę. pamiętam że zabrałam ze sobą książki do biologii. kolesie stojący na "bramce" bez problemu mnie wpuścili. plan był taki: mam zabić braciaka z tamtej rzeczywistości, jednocześnie dbając o to, by nikt się o tym nie dowiedział. nikt nie mógł nas zobaczyć razem, tzn. dwóch tych samych ludzi obok siebie. po zabiciu go miałam pozbyć się jego zwłok a innym wmówić (cały czas przebrana za niego) że wyjeżdżam daleko i że raczej mnie już nie zobaczą. ale on zauważył mnie pierwszy. uciekł do łazienek a ja pobiegłam za nim. znalazłam go w kiblu, próbował się zastrzelić, gdyż wiedział, że to ja i co się stało. (ciekawe skąd ?) i powiedział że sam chce się zabić. kiedy umarł zniknęłam z tamtego świata i zmartwychwstałam w tym, gdzie mnie zabito.

a gdy skończył się ten zajebisty sen, śniło mi się że do Polski przyjechał prezydent Francji (haha Magal to chyba coś przez tych zjebów, wiesz których !) i że mnie wezwali, żeby walnąć jakieś zajebiste przemówienie. a ja przyjechałam i zamiast walnąć to przemówienie... porwałam gościa. tyle, że nie chciałam mu zrobić krzywdy. uciekałam z nim, a ci wszyscy z ochrony, policja itd. nas gonili. uciekaliśmy przez jakąś szosę, a potem trafiliśmy do piwnicy - tu ciekawostka, że trafiliśmy do piwnicy, gdy porwałam kolesia po raz drugi. (piwnice od dziecka często mi się śniły ). nie pamiętam w sumie czemu uciekałam. chyba wyczułam, że ktoś chce zrobić jakiś zamach czy coś. w tej wielkiej piwnicy zaczęliśmy błądzić i znalazł nas tam jakiś wojskowy który chciał się dowiedzieć o co nam kurwa chodzi. powiedzieliśmy mu i on pomógł nam uciec z piwnic. i potem został moim najlepszym kumplem. po wszystkim prezio wylatywał z Polski i powiedział, że było zajebiście. no bo było, zwłaszcza jak goniły nas helikoptery i próbowano mnie zastrzelić, lol ! a w umyśle odtwarzała mi się zapętlona muzyczka Saosin-Sleepers. no normalnie wypas jak sam kurwa chuj


FL is always open for those, who deserve that.

Offline

 

#58 2008-12-22 18:29:34

Magal

Administrator

Punktów :   

Re: Co się śniło?

Dobra jak ty już masz sen o szkole to aż się boję(!)

Miałam TRAGICZNY sen!
Śniło mi się, że musiałam swojego kota uśpić T T


[img]http://img5.imageshack.us/img5/2006/86156075qa7.jpg[/img]


When you sleep I’m in your dreams *.* I can read your thoughts from afar

Offline

 

#59 2008-12-24 18:02:46

Dante

Szary Elf

Punktów :   

Re: Co się śniło?

Perwusia ?! nigdy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! T T

ja mam najebane, ostatnio śnią mi się kościoły pełne czerwonych gladioli - -


FL is always open for those, who deserve that.

Offline

 

#60 2009-01-07 11:16:55

Magal

Administrator

Punktów :   

Re: Co się śniło?

O fack
A teraz coś nowego
Śnił mi się spokój


[img]http://img5.imageshack.us/img5/2006/86156075qa7.jpg[/img]


When you sleep I’m in your dreams *.* I can read your thoughts from afar

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pgis2010.pun.pl www.akwarium1lo.pun.pl www.naruto8.pun.pl www.kaliscyszczypiornisci.pun.pl www.hooligansgame.pun.pl