Bo życie tylko wydaje się do dupy.

Forum poświęcone wszystkiemu. Jeśli nudzi Ci się to konciecznie musisz tu częściej wpadać ^^


  • Index
  •  » My
  •  » Jajcarskie biografie

#31 2008-05-10 20:53:30

BloodMerry

Użytkownik

Punktów :   

Re: Jajcarskie biografie

kurwa... ale wy duzo piszcie ^^ nigdy mi sie tego nie chce czytac x] Dante...mozesz zostac dziennikarka z takom wiedza ;] ale mozesz tez byc jakims tam...filozofem, wykladowca, psychologiem (jak ja ) psychiatra (to juz niestety nie dla mnie ;( mamusia mi nie pozwala ;( ) Magal...nie czytalam Twojego opo wiec nie wiem al skoro Dante mowi ze sa dobre to MUSZA byc dobre ;]


Nie wiem czy imię mam
Nazwij mnie, pieczęć złam.
Czy jestem aniołem,
Dlatego krwawię?

Offline

 

#32 2008-05-10 22:27:04

Dante

Szary Elf

Punktów :   

Re: Jajcarskie biografie

nie e
ja będę przywódczynią mojej sekty bo czuję się spełniona w tym zawodzie


FL is always open for those, who deserve that.

Offline

 

#33 2008-05-11 17:20:29

Magal

Administrator

Punktów :   

Re: Jajcarskie biografie

A ja??????????????
JA nie mam nic T T


[img]http://img5.imageshack.us/img5/2006/86156075qa7.jpg[/img]


When you sleep I’m in your dreams *.* I can read your thoughts from afar

Offline

 

#34 2008-05-11 18:27:18

Dante

Szary Elf

Punktów :   

Re: Jajcarskie biografie

będziesz moją uczennicą xDDDDDDDDDD


FL is always open for those, who deserve that.

Offline

 

#35 2008-07-01 11:51:16

Magal

Administrator

Punktów :   

Re: Jajcarskie biografie

Nie chce być tylko uczennicą


[img]http://img5.imageshack.us/img5/2006/86156075qa7.jpg[/img]


When you sleep I’m in your dreams *.* I can read your thoughts from afar

Offline

 

#36 2008-07-01 13:47:52

Dante

Szary Elf

Punktów :   

Re: Jajcarskie biografie

dobra będziesz mnie też zaspokajać


FL is always open for those, who deserve that.

Offline

 

#37 2008-07-13 13:38:30

Dante

Szary Elf

Punktów :   

Re: Jajcarskie biografie

no dobra, pewnie jest kiepska, ale jakoś tak nie miałam za bardzo weny. tylko nie bijcie mnie jak nie jest śmieszne
wyszło jakoś tak najwięcej, to chyba jakiś bonus za zwlekanie xD


Martyna W***** -biografia:
Martyna W. znana pod pseudonimem Rondel/Magal/Kurwa Szatana, herbu Deska Klozetowa. Członkini rodu Kwasichłop.
Urodziła się 21.12. 1991 roku w Świebodzicach. Wybitna pisarka, poetka, krytyk literacki i zoolog.
Zawodowy rysownik, malarka i fotograf - samouk. Ginekolog-seksuolog.

Z powodu swojej ociężałości umysłowej, dopiero w wieku 8 lat rozpoczęła naukę w szkole podstawowej. Z trudem prześlizgiwała się z klasy do klasy, żyjąc z dnia na dzień w swoim świecie. Od najmłodszych lat wykazywała dziwne reakcje na ludzi, które zaliczyć można do reakcji paniczno-maniakalnych. Z relacji świadków wynika jednoznacznie, że na codzień, zazwyczaj widziano ją rozczochraną, w poplamionych, rozciągniętych łachmanach. Na każde pytanie czy próbę rozmowy odpowiadała opryskliwymi i wulgarnymi oddzywkami. Niezbyt szczęśliwe dzieciństwo wpłynęło na jej kiepski stan psychiczny i brak przyjaciół. Pod koniec szkoły podstawowej znalazła sobie znajomych w środowisku konsumentów taniego alkoholu spod sklepu monopolowego w towarzystwie których odbywała posiedzenia nocne przez niektórych obraźliwie zwane "libacjami". Tam nauczyła się, czym jest życiowa wolność. Zaczęła pogrążać się w czytaniu książek oraz amatorskiemu studiowaniu zoologii i entomologii, z czego najbardziej interesowały ją kotowate oraz pajęczaki. Nagła śmierć ojca uczyniła w psychice Magal spustoszenie w wyniku którego zmieniła ona całkowicie swój światopogląd a nawet image. Stwierdziła, iż jest wampirzycą. Zaczęła ubierać się w gotyckie i mroczne kostiumy i suknie, nieraz widziano ją w makijażu corpse-paint. Słuchała dziwnej muzyki. Dostała się do szkoły średniej, gdzie rozwinęła swoje wszechstronne zdolności i dostała się na studia, gdzie uczyła się jednocześnie filozofii, sztuki, ginekologii i seksuologii. Zdobyła wreszcie upragniony tytuł magistra i pewnego dnia jadąc pociągiem natknęła się na grupę młodych satanistów wracających z Przystanku Woodstock. Po miesiącu dziewczyna została całkowicie wciągnięta w środowisko wyznawców Szatana. Pewnej nocy z piątku na sobotę wybrała się z nowymi znajomymi na cotygodniową czarną mszę na cmentarzyk przy lasku. Niestety, ktoś usłyszał odgłosy dochodzące stamtąd podczas dewastowania grobowców i wezwał policję. Funkcjonariusze zjawili się niemal natychmiast i podczas próby zatrzymania większość satanistów została złapana, niektórzy jednak zdążyli zbiec do lasu, wśród nich była również Magal. Po tygodniu tułaczki w lesie spotkała nieznaną sobie kobietę z koszem pokrzyw, ubraną w jasny płaszcz celtycki, podającą się za Elfa. Była to niejaka Magdalena R. pseudonim Dante, przywódczyni Fioletowego Lasu- najokrutniejszej tajnej rasistowskiej organizacji-sekty mordującej karłów, drwali i ciemnoskórych ludzi. Magal została wciągnięta do sekty i wkrótce zamieszkała w Bieszczadach, gdzie ukrywały się pozostałe SS-Elfy należące do FL. Dante po odzyskaniu pamięci szybko uczyniła Magal swoją prawą ręką, która dzięki temu, razem z nią nadrozowała przemyt heroiny z Afganistanu, zarabiając na tym około 8 milionów $. Policja jednak szybko trafiła na ich trop i przeprowadzając obławę na SS-Elfy podczas której zginęła Angelika T. ps. KrwawaMery, Magal i Dante zbiegły i schroniły się w dawnym domu Magal i ukrywały się tam przez kilka dni. Pewnego popołudnia Magal poszła do kuchni zrobić ciasteczka i wróciła do pokoju po kilku minutach pytając, z jakim mają być nadzieniem. Jej oczom ukazały się wtedy zwłoki szefowej FL, z raną na palcu, widoczne były też ślady piany na ustach i obłęd w oczach. Obok ciała siedział z niewinną miną chomik bengalski Magala. Kilka godzin później policja depcząca kobietom po piętach dowiedziała się o zdarzeniu. Sekcja zwłok przywódczyni FL nie wykazała śladów gwałtu ani tortur dokonanych przez chomika. Magal była podejrzewana o działalność w FL i o zabójstwo Dante, lecz nie udowodniono jej ani jednego zarzutu. Niedługo potem ślad po niej zaginął.

Najważniejsze dzieła:
-"Studzienka kanalizacyjna nocą" - cykl 15 obrazów olejnych przedstawiających osobliwe przemyślenia egzystencjalne autorki.
-"Biblia Szatana- zatajona prawda" - 800-stronnicowa wersja Biblii Satanistycznej zawierająca ponad 30 wizji autorki, które objawił jej sam Szatan, pod koniec studiów. Wizje te umocniły Magal w wierze i stała się jedną z najgorliwszych i najokrutniejszych wyznawczyń Szatana w sekcie.
-"Ukrzyżuj sąsiada swego, jeśli jest koloru czarnego, lub wzrostu niskiego." -tomik poezji natchniony działalnością organizacji FL. Powstały w miesiąc po dołączeniu Magal do niej.
-"Kurestwo Lucyfera" -biografia jednego z najcharyzmatyczniejszych władców piekieł wg. Magal.
-"Seksualna biografia Lewiatana" -późniejszy, krótki dodatek do "Kurestwa Lucyfera".
-"Codzienność SS-Elfa" -duża akwarela przedstawiająca rytualne zabójstwo drwala dokonywane przez SSElfy wśród fioletowych drzew.
-"Sranie w banie na ekranie" -parodia Konstytucji RP wg. Magal.
-"Wampiryczny taniec jąder" -poetyczna wariacja na temat seksualności mężczyzn.

Śmierć:
Martyna W. sfingowała swoje samobójstwo, pozostawiając po sobie list pożegnalny, w którym tłumaczyła odebranie sobie życia długotrwałą, ukrytą depresją. Powiesiła się w lesie niedaleko domu podpalając się jednocześnie. Sekcja zwłok nie zdołała niczego ustalić. Dopiero badania DNA wykluczyły, że zwłoki należą do Magal. Najprawdopodobniej ofiarą była zupełnie przypadkowa, obca osoba, nie posiadająca bliskich i rodziny. Policja prowadziła intensywne, lecz bezskuteczne poszukiwania rzekomej samobójczyni. Po ok. 6 miesiącach poszukiwań, wszelki ślad się urwał i Magal uznaje się do dziś za osobę zaginioną.

Ciekawostki:
Magal zajmowała się w FL terroryzowaniem ofiar Krwawej Mery, a nawet innych członków w razie nieposłuszeństwa. (Co zdadzało się niezwykle rzadko.) Niewiadomo dlaczego jej ulubionym sposobem mordowania ludzi było związywanie ofiar sznurami, wiązanie im kamieni na szyi i wrzucanie do jeziora. W swoich pamiętnikach opisywała także, jak zamordowała 5 ludzi każąc im przebrać się za różowe króliczki, wejść do worka razem ze wściekłym amstaffem po czym worek zostawał zawiązywany i wrzucony do głębokiej rzeki. Była także specjalistką od cichych zabójstw oraz jedną z najbardziej tajemniczych postaci organizacji. Nie chwaliła się publicznie swoimi "dokonaniami" jak to uwielbiała robić zakamuflowana ekshibicjonistka Krwawa Mery. Głównie dlatego ciężko było jej udowodnić jakiekolwiek przestępstwo. Wg. anonimowych informatorów, Magal po tajemniczym zniknięciu nawiązała kontakt z pozostałymi członkami organizacji i reaktywowała jej działalność tym razem na Mazurach. Wiadomo też, że skontaktowała się także z rzekomo zmarłą Dante, ukrywającą się wówczas na Hawajach. FL oprócz przemytu narkotyków i rytualnymi zabójstwami zajmowało się później również różnorakimi parodiami tworzonymi w polskich północnych lasach. Głównym tematem wulgarnych żartów były morderstwa i znęcanie się nad znienawidzonymi przez FL ludźmi. Filmiki, nagrania audio i grafiki zawierające brutalne treści były rozprowadzane po internecie i przynosiły kosmiczne zyski Fioletowemu Lórien. Jest tak do dzisiaj, mimo usilnych starań polskiej policji ukrócenia tych okrutnych i zbrodniczych praktyk.


FL is always open for those, who deserve that.

Offline

 

#38 2008-07-13 20:06:39

Magal

Administrator

Punktów :   

Re: Jajcarskie biografie

Hahaha prawie się posikałam ze śmiechu...
Wiedziałam, że nikt lepiej nie napisze tego niż.
Zdecydowanie zajebiscie przerobiłaś moje życie.
No i te powiązanie z tobą wyszło.
Ale mam najlepsze dzieła xD


[img]http://img5.imageshack.us/img5/2006/86156075qa7.jpg[/img]


When you sleep I’m in your dreams *.* I can read your thoughts from afar

Offline

 

#39 2008-07-14 11:41:27

Dante

Szary Elf

Punktów :   

Re: Jajcarskie biografie

no wiesz... starałam się...

mimo wszystko kosz pokrzyw rulezuje !!!


FL is always open for those, who deserve that.

Offline

 

#40 2009-01-07 11:18:57

Magal

Administrator

Punktów :   

Re: Jajcarskie biografie

wiesz co, na poprawę humoru przeczytam sobie jeszcze raz swoją biografie!


[img]http://img5.imageshack.us/img5/2006/86156075qa7.jpg[/img]


When you sleep I’m in your dreams *.* I can read your thoughts from afar

Offline

 

#41 2009-01-07 11:47:42

Magal

Administrator

Punktów :   

Re: Jajcarskie biografie

wiesz co, na poprawę humoru przeczytam sobie jeszcze raz swoją biografie!


[img]http://img5.imageshack.us/img5/2006/86156075qa7.jpg[/img]


When you sleep I’m in your dreams *.* I can read your thoughts from afar

Offline

 

#42 2009-01-09 10:30:54

Dante

Szary Elf

Punktów :   

Re: Jajcarskie biografie

oki ja też to czasem czytam żeby się no wiesz ;P dowartościować xD lhahahaha lol


FL is always open for those, who deserve that.

Offline

 

#43 2009-01-29 19:10:31

Magal

Administrator

Punktów :   

Re: Jajcarskie biografie

hahah napisz jeszcze kogoś biografie. Wymyślonej postaci ^^


[img]http://img5.imageshack.us/img5/2006/86156075qa7.jpg[/img]


When you sleep I’m in your dreams *.* I can read your thoughts from afar

Offline

 

#44 2009-01-30 19:57:20

Dante

Szary Elf

Punktów :   

Re: Jajcarskie biografie

eeeee wymyślonej... to już nie będzie takie fajne... poza tym trza mieć do tego szczególną wenę...


FL is always open for those, who deserve that.

Offline

 
  • Index
  •  » My
  •  » Jajcarskie biografie

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pgis2010.pun.pl www.hooligansgame.pun.pl www.legx.pun.pl www.kaliscyszczypiornisci.pun.pl www.naruto8.pun.pl